STRAVOVÁNÍ - Hotel Říčky
394
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-394,qode-social-login-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-4.4.1,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

STRAVOVÁNÍ

Postaráme se i o Vaše hladová břicha. Ubytování si můžete vybrat buď jen se snídaní nebo přidat i večeři. Pokud byste chtěli mít bez starostí a bez hladu celý den, je samozřejmě možná i plná penze.

 

Křupavé pečivo, šunky, sýry, vajíčka, ovoce, jogurt a spoustu dalších dobrot si spolu s nápoji můžete naservírovat z našeho snídaňového bufetu vždy mezi 8 a 10 hodinou. Po dni na horách Vás pak bude čekat od 18 do 20 hodin teplá večeře.

 

Přijede Vás víc a budete mít nabitý program? Potřebovali byste upravit čas jednotlivých chodů? Dejte nám vědět a určitě se domluvíme! Jsme profesionálové, takže nás nezaskočí ani Vaše speciální stravovací požadavky. Vegetariáni, vegani, bezlepkáři, diabetici, se vším se popereme! Jen nás na to připravte předem.

 

Každý den připravujeme i nabídku polévek, hotových jídel a dezertů, takže ať Vás přepadne hlad v kteroukoliv hodinu, u nás se vždy něco dobrého najde!

Rezervujte si pobyt u nás

Kulaté kopce, dlouhé sluneční paprsky, co pomalu zalévají obzor a čerstvý vzduch. To jsou kouzla Říček. Už se vidíte, jak si užíváte místní přírodu, odpočíváte v sauně nebo popíjíte víno na terase? Tak si otevřete diář, vyberte ten nej termín a my už Vám půjdeme chystat pokoj!