POKOJE - Hotel Říčky
162
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-162,qode-social-login-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-4.4.1,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

POKOJE

Ulehnout do nastlaných peřin, nechat si zdát horským větrem provoněné sny a po probuzení vyhlížet ranní rozbřesk z terasy pokoje. Máme pro Vás připraveno 20 apartmánů, ve kterých může pohodlně hlavu složit až 102 návštěvníků. Abyste se cítili jako v bavlnce, každý pokoj má svou vlastní koupelnu s toaletou, hygienické vybavení, čisté povlečení a ručníky. Když se budete chtít spojit se světem, je tu pro Vás hotelová WI-FI síť nebo si zapněte satelitní televizi. Klíče od vybraného apartmánu si na naší recepci můžete vyzvednou po 15 h, v odjezdový den jej pak vraťte po snídani do 10 h nebo po domluvě v jinou hodinu. Vybrat si u nás můžete ze čtyř typů apartmánů.

Rezervujte si pobyt u nás

Kulaté kopce, dlouhé sluneční paprsky, co pomalu zalévají obzor a čerstvý vzduch. To jsou kouzla Říček. Už se vidíte, jak si užíváte místní přírodu, odpočíváte v sauně nebo popíjíte víno na terase? Tak si otevřete diář, vyberte ten nej termín a my už Vám půjdeme chystat pokoj!