O HOTELU - Hotel Říčky
316
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-316,qode-social-login-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-4.4.1,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

O HOTELU

ŘÍČKY

 

Pod Zakletým od kopců až po údolí rozprostírá se vesnička Říčky v Orlických horách. Název má od nespočtu bystřin a potůčků, které s klokotáním vesnicí protékají. Roubená stavení rozesetá na horských loukách udržují ráz kraje a v srdci vesnice je kostel. Když vystoupáte od kostela vzhůru k menhirům, odhalí se Vám dech beroucí výhledy na okolí. Výhledy, co mají za každé roční doby jinou atmosféru. Výhledy, co jednou sjedete na lyžích, příště na kole a pak třeba budete válet sudy.

HOTEL

 

Když od kostela zamíříte uličkou dolů, vynoří se před Vámi náš horský hotel. Obložený dřevem, s velkými okny a prostorem, co Vám dá dýchat. Čekají na Vás vzdušné apartmány, kam se vejdete s přáteli i s rodinou, restaurace, kde Vás rádi budeme rozmazlovat, i bazén s výhledem na okolní přírodu. Ať přijedete v jakoukoliv roční dobu, u nás je vždy co zažít!

Prohlédnout pokoje

VYBAVENÍ HOTELU

 

Náš hotel, to nejsou jen apartmány a restaurace. Po celém dni na horách určitě oceníte naše wellness centrum. Zaplavete si v bazénu s výhledem na údolí, pořádně odpočinout si můžete ve vířivce, finské sauně či relaxační místnosti. Když si budete chtít dát ještě více do těla, je tu pro Vás fitness centrum, a když počasí dovolí pak i multifunkční hřiště na tenis, volejbal či nohejbal. Pro zábavu Vašich dětí máme hernu plnou hraček a her a stolní tenis.

 

Čas Cena (1h + 15 min.) Cena
10.00 - 16.00 100,- Kč / Dospělí
70,- Kč / Dítě 3-13 let
Bazén, vířivka, posilovna
16.00-21.00 140,- Kč / Dospělí
100,- Kč / Dítě 3-13 let
Bazén, vířivka, posilovna, sauna

 

 

Jsme připraveni i na pracovní setkání. Do našeho kongresového centra se vejde až 40 osob, vybavili jsme jej veškerou technikou, kterou byste pro svou práci mohli potřebovat, a celý hotel je pokryt WI-FI připojením.
Pro Váš vůz je u hotelu k dispozici venkovní parkoviště zdarma nebo garážové stání.

Zarezervujte si pobyt u nás